Letni Uniwerek Umiejętności Praktycznych

Data wydarzenia: 10 lipca 2017

W dniach 10-14 lipca 2017 r. odbędzie się "Letni Uniwerek Umiejętności Praktycznych". Jest to inicjatywa Centrum Symulacji Medycznej działającego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu od 2010 roku, która ma na celu promocję symulacji medycznej, jako wartościowej metody nauczania medycyny.

"Letni Uniwerek Umiejętności Praktycznych" będzie obejmował 25 godzin zajęć praktycznych, a udział w nim jest bezpłatny. Podczas zajęć o charakterze warsztatowym 12 studentów medycyny z III roku (kurs podstawowy) oraz 12 studentów VI roku (kurs zaawansowany) będzie miało możliwość m.in.: wykonywać różnego rodzaju  procedury medyczne oraz rozwiązywać problemy medyczne podczas scenariuszy symulacyjnych.

Więcej informacji na stronie www.medsim.ump.edu.pl oraz poprzez e-mail: sekretariatcsm@ump.edu.pl.