Poznan Medical Image Computing Forum

Data wydarzenia: 16 maja 2017

Szanowni Państwo,

Katedra Inżynierii Wirtualnej Politechniki Poznańskiej, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Rehasport Clinic serdecznie zapraszają do udziału w konferencji Poznan Medical Image Computing Forum, którego zadaniem jest zachęcenie do wymiany wiedzy, pomysłów i nawiązania dyskusji w zakresie najnowszych trendów i wyzwań w obszarze obrazowania medycznego i jego zastosowań. Forum jest ukierunkowane na współpracę pomiędzy badaczami akademickimi, profesorami, doktorantami i ekspertami branżowymi.

Czas i miejsce: 16 maja 2017, godz. 10.00-15.00, Centrum Wykładowo-Konferencyjne Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 2, 60-965 Poznań

Podczas wydarzenia będzie można uczestniczyć w wykładach światowej klasy specjalistów:

Udział w konferencji jest bezpłatny, zachęcamy do rejestracji na stronie wydarzenia: http://pmicf2017.virdiamed.eu/

Forum jest organizowane w ramach projektu VIRDIAMED finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, grant nr PBS3/B9/34/2015.