Warsztaty z języka migowego "Przychodzi Głuchy do Dentysty - wprowadzenie do świata ciszy"

Data wydarzenia: 14 czerwca 2016

Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii UMP serdecznie zaprasza studentów kierunku lekarsko-dentystycznego naszego Uniwersytetu na prelekcję z warsztatami z języka migowego.

Termin: 14 czerwca 2016 r.
Miejsce:
Collegium Stomatologicum, s. 202

Zajęcia będą przeprowadzone bezpłatnie dzięki współpracy z przedstawicielami projektu Migaj.eu i mają służyć przybliżeniu sposobów skutecznej komunikacji z pacjentami niesłyszącymi wśród przyszłych lekarzy dentystów. Warsztaty są adresowane szczególnie do studentów 3., 4. i 5. roku. Czas trwania od 16.30 do 20.00.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/592859324224640/, gdzie ze względu na limit miejsc znajduje się obowiązkowy formularz rejestracyjny.