Wykład otwarty na temat poradnictwa genetycznego w psychiatrii

Data wydarzenia: 29 stycznia 2019

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Medyczny w Poznaniu będzie w dniach 29 i 30 stycznia 2019 gospodarzem konferencji First Working Groups Meeting w ramach projektu europejskiego EnGagE "Enhancing Psychiatric Genetic Counselling, Testing and Training in Europe".

Zjazdowi towarzyszy wykład otwarty dnia 29 stycznia 2019 o godz. 10:30 na temat poradnictwa genetycznego w psychiatrii. Wykład odbędzie się w sali wykładowej Katedry Psychiatrii ul. Szpitalna 27/33, a prelekcje wygłoszą dr Franziska Degenhardt z Institute of Human Genetics w Bonn oraz dr Andrew McQuillin z University College w Londynie.

Wydarzenie patronatem objął Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu  Prof. dr hab. Andrzej Tykarski.

Zakład Genetyki w Psychiatrii