Data wydarzenia: 28 kwietnia 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Audiologicznej i Sekcji Foniatrycznej Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 28-29 kwietnia 2016 r.

Tematyka konferencji obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z problematyką pedoaudiologiczną i rozwojem procesu komunikatywnego, również dylematy i kontrowersje w badaniach elektrofizjologicznych słuchu, ocenę wyników rehabilitacji zaburzeń głosu, rolę smaku i węchu w połykaniu, jak również nowoczesne systemy i technologie w urządzeniach wspomagających słyszenie.

Organizatorzy:
- Sekcja Audiologiczna i Sekcja Foniatryczna Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi,
- Katedra i Klinika Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- Zakład Protetyki Słuchu Katedry Biofizyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

» Więcej informacji na temat konferencji