XV Sesja Naukowo-Szkoleniowa: Październik miesiąc profilaktyki raka piersi - Poznań 2019

Data wydarzenia: 10 października 2019

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego zapraszamy do udziału w XV Sesji Naukowo-Szkoleniowej zatytułowanej: Październik miesiąc profilaktyki raka piersi – Poznań 2019, która odbędzie się w czwartek, 10 października 2019 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Wszyscy wykładowcy i uczestnicy dyskusji przedstawią najbardziej aktualny stan wiedzy dotyczący wybranych zagadnień. Nasze wieloletnie doświadczenie w funkcjonowaniu na wzór rekomendowanych ośrodków specjalistycznych typu Breast Unit stanowi inspirację do poruszania kolejnych istotnych tematów.

W tym roku, poza aspektem optymalizacji diagnostyki i leczenia, chcemy zwrócić Państwa uwagę na problem nowotworów uwarunkowanych mutacjami genetycznymi oraz niezwykle aktualne zagadnienie jakości życia w trakcie i po leczeniu raka piersi.

Organizatorem konferencji jest Bono Serviamus - Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Za udział w konferencji przysługują 4 punkty edukacyjne.

Spotkanie zostało objęte Patronatem Honorowym JM prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego, Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób, które zarejestrują się za pośrednictwem strony internetowej: www.konferencje.skpp.edu.pl.  Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym programem.

» Program