XVI Ogólnopolska Konferencja "Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży - co nowego?" (online)

Data wydarzenia: 5 września 2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XVI Ogólnopolskiej Konferencji "Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży - co nowego?", która odbędzie się online 5 września 2020 r. w Poznaniu.

W trakcie konferencji zespół ekspertów przedstawi Państwu nowości w zaleceniach pediatrycznych Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego i European Society of Hypertension. Ponadto, przygotowaliśmy dla Państwa interaktywny system analizowania i rozwiązywania problemów klinicznych związanych z dzieckiem, u którego rozpoznano nadciśnienie tętnicze w ramach sesji pt. "Dziś pytanie, dziś odpowiedź - forum przypadków klinicznych". Zaproszeni wykładowcy, a także wybitni eksperci w dziedzinie nadciśnienia tętniczego, zapewnią Państwu ciekawe i praktyczne prezentacje trudnych problemów klinicznych.

» Program konferencji

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: www.hipertensja2020.bok-ump.pl

Zapraszam serdecznie do udziału, prosząc o poinformowanie o realizowanej przez nas inicjatywie współpracowników.

Prof. dr hab. n. med. Danuta Ostalska-Nowicka
Przewodnicząca Komitetu Naukowego