Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Honorowy tytuł dla prof. Martina Witta

Honorowy tytuł dla prof. Martina...

Rektor, Senat i Dziekan Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uprzejmie zapraszają na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Profesorowi Martinowi Wittowi z Department of Anatomy University of Rostock, Germany.

Nowa siedziba Poradni Zdrowia Psychicznego

Nowa siedziba Poradni Zdrowia...

10 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Poradni Zdrowia Psychicznego w Collegium Stomatologiucm przy ul. Bukowskiej 70. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: JM Rektor prof. Andrzej Tykarski, Prezes Radosław Krawczykowski oraz prof. Ewa Mojs - kierownik poradni, w towarzystwie wielu znamienitych gości. Wyjątkowego charakteru uroczystości nadał koncert muzyki w wykonaniu pracowników Katedry i Zakładu Psychologii Klinicznej.

Rankingowe sukcesy Uczelni

Rankingowe sukcesy Uczelni

Z radością i dumą informujemy, że w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odnotował awans o 9 pozycji i uplasował się na 12 miejscu (21 lokata w 2018 r.) w rankingu wszystkich uczelni akademickich.

Tanner's Award

Tanner's Award

Z przyjemnością informujemy, iż dr hab. Piotr Rzymski, pracownik Zakładu Medycyny Środowiskowej naszego Uniwersytetu, otrzymał wraz z zespołem badawczym Nagrodę Tanner'a (Tanner's Award).

Promocje doktorskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Promocje doktorskie na Wydziale Nauk o...

11 czerwca w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich odbyły się promocje doktorskie Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uroczystości przewodniczył JM Rektor Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. Andrzej Tykarski.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie