[ODWOŁANE] VI Sympozjum Protetyka Słuchu w Medycynie

Data wydarzenia: 26 października 2020

Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie przykro poinformować, że ze względu na trwającą bez zmian sytuację epidemiczną w Polsce, VI Sympozjum Protetyka Słuchu w Medycynie i II Forum Młodych Badaczy nie odbędzie się w bieżącym roku.

Wszystkie konferencje i szkolenia w obiektach UMP, w tym w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym zostały odwołane do końca roku kalendarzowego. Ze względu na charakter, naszego Sympozjum: wykłady, wymiana doświadczeń, spotkania i warsztaty towarzyszące bardzo ważne jest spotkanie w „świecie rzeczywistym”.

W 2021 roku, będziemy obchodzić 100-lecie Katedry Biofizyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w ramach której działa Zakład Protetyki Słuchu.

W roku 1921 na Uniwersytecie Poznańskim Zakładu Fizyki ( nazwa pierwotna) jako samodzielną jednostkę Wydziału Lekarskiego – jedyną tego typu w Polsce międzywojennej i pierwszą w Europie.

W związku z powyższym, nasze VI Sympozjum Protetyka Słuchu w Medycynie i II Forum Młodych Badaczy odbędą się w ramach ww. obchodów w terminie 23-24 września 2021 roku.

Mam ogromną nadzieję, że weźmiecie Państwo udział w Sympozjum i spotkamy się w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia.

Serdecznie Państwa pozdrawiam i do zobaczenia w Poznaniu!

Z poważaniem,

Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego