28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Logo

12 stycznia w niedzielę, kolejny już raz, zagra Orkiestra, a my z nią! Tym razem na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w halach nr 1 i 2 od strony ulicy Głogowskiej i Dworca Zachodniego. Będziemy zbierać środki na zabiegową medycynę dziecięcą.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu będzie reprezentowany przez pracowników, studentów i koło naukowe Zakładu Protetyki Słuchu, Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland (hala nr 1, Strefa Zdrowia) oraz liczne grono ratowników medycznych (hala nr 2, razem z Ochotniczą Strażą Pożarną). Na stoiskach będzie można zapoznać się ze sprzętem medycznym, dokonać konsultacji, wziąć udział w szkoleniach i pokazach ratownictwa oraz dowiedzieć się dużo o trudnych misjach medycznych w tropikach.

Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą dobry humor, atrakcji będzie mnóstwo!