51. Dzień Sportu UMP - doroczne święto miłośników zdrowej aktywności

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu wraz z Klubem Uczelnianym AZS Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają 15 maja 2024 r. wszystkich pracowników i studentów do udziału w 51. Dniu Sportu, który odbędzie się w obiektach SWFiS przy ul. Marcelińskiej.

Program:

HALA

SALA FITNESS

SIŁOWNIA

Plakat

Ponadto zachęcamy do włączenia się we wspólne pokonywanie kilometrów w ramach akcji (Za)Bieganie 4.0., która ma na celu promocję zdrowia i kreowanie zdrowych nawyków. Wydarzenie odbędzie się 15 maja 2024 roku, w godzinach 10:00-16:00, w parku Cytadela w Poznaniu. Bieg na 5 km rozpocznie się o godz. 14:00 (linia startu oraz mety będzie znajdywać się przy rzeźbie „Abakany”). Inicjatywa organizowana jest przez Oddział Poznań Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

» Szczegółowe informacje

Plakat

Bądźmy razem, dla zdrowia!