< Cofnij

Osłuchaj się sam

Zdjęcie

Z prawdziwą satysfakcją prezentujemy Państwu aplikację mobilną "Osłuchaj się sam" autorstwa Pana Piotra Danielewskiego - studenta VI roku kierunku lekarskiego z Wydziału Lekarskiego I UMP.

Aplikacja "Osłuchaj się sam" to wygodne, a zarazem bezpłatne narzędzie pozwalające na naukę podstaw sztuki osłuchiwania. Zawiera ona zarówno fizjologiczne jak i patologiczne dźwięki znad płuc i serca. Dzięki aplikacji można poszerzyć umiejętności poprawnego osłuchiwania oraz uzyskać informacje o pochodzeniu i cechach charakterystycznych danego dźwięku. Aplikacja daje również możliwość przetestowania zdobytej wiedzy, gdyż zawiera dwa rodzaje pytań dotyczące rozpoznawania danego dźwięku oraz informacje o jego etiologii i cechach charakterystycznych. Pytania zostały podzielone na dwa działy - kardiologiczny i pulmonologiczny.

Aplikacja spotkała się z życzliwym przyjęciem naszych uczelnianych specjalistów. Pozytywne recenzje przedstawili m.in. dr hab. Szczepan Cofta (pulmonologia) oraz dr hab. Przemysław Mitkowski (kardiologia).

Gratulujemy Twórcy, a społeczność akademicką naszego Uniwersytetu zachęcamy do korzystania. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android i można ją pobrać w tym oto miejscu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piotrek.piotr.oss