< Cofnij

3. Forum Nowoczesnej Diabetologii

Data wydarzenia: 20 listopada 2020

Baner

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w 3. Forum Nowoczesnej Diabetologii, które odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2020 r. - tym razem - w Internecie. Planując kolejną edycję Forum liczyliśmy, że znów będziemy mogli zaprosić Państwa do Poznania, jednak mamy nadzieję, że dzięki możliwości wzięcia udziału w Forum z każdego miejsca w Polsce, a nawet świata, grono uczestników - nowoczesnych diabetologów będzie jeszcze większe.

Zmieniło się wiele, jednak pytanie, które postawiliśmy sobie na początku roku, pozostaje bez zmian. „Technoedukacja czy sztuczna inteligencja?”. Wciąż chcemy szukać na nie odpowiedzi dlatego liczymy, że i tym razem przekażą Państwo informację na temat forum w swoim środowisku zawodowym.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe sesje i liczne warsztaty. Przygotowujemy także niecodzienną wirtualną przestrzeń, która - mamy nadzieję - zrekompensuje nieco brak tradycyjnego spotkania.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem na stronie: http://nowoczesnadiabetologia.pl i przypominamy, że udział w Forum jest bezpłatny.

W imieniu Zespołu Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Prof. Aleksandra Araszkiewicz
Dr med. Andrzej Gawrecki
Prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz