II Edycja Konferencji Studenckiej „Terapie Celowane Molekularnie w Onkologii”

Data wydarzenia: 27 kwietnia 2022

Baner

SKN Hematologii i Transplantacji Szpiku UMP serdecznie zaprasza wszystkich na II Edycję Konferencji Studenckiej „Terapie Celowane Molekularnie w Onkologii”. Wydarzenie stanowi kompendium wiedzy na temat aktualnie dostępnych terapii celowanych molekularnie w hematoonkologii oraz onkologii klinicznej. W tym roku uczestnicy będą mieli okazje usłyszeć wykłady na temat terapii celowanych molekularnie w nowotworach limfoproliferacyjnych, mieloproliferacyjnych, hematoonkologii dziecięcej, rakach jajnika, tarczycy oraz piersi. Drugiego dnia odbędzie się nowa sesja „Od charakterystyki molekularnej komórek nowotworowych do terapii celowanej”, w której omówione zostaną zagadnienia wykorzystania nowoczesnych metod diagnostycznych w projektowaniu nowych terapii.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28.04 na portalu hematoonkologia.pl. Po więcej informacji zapraszamy na portal hematoonkologia.pl gdzie otwarte są zapisy na wydarzenie oraz na naszą stronę na portalu Facebook.

» Zapisy na konferencję oraz plan wydarzenia
» Wydarzenie na Facebook