Data wydarzenia: 25 marca 2021

Baner

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego zapraszamy Państwa do udziału w II Konferencji Edukacyjno-Szkoleniowej „Emocje w języku, poznaniu, doświadczeniu i terapii", która odbędzie się w dniach 25-26.03.2021, poświęconej teorii i praktyce psychoterapii.

Jako wykładowców zaprosiliśmy przedstawicieli nauki, jak również praktyków, pracujących na co dzień, w gabinecie z pacjentem, w podejściach i paradygmatach. Nadrzędnym kluczem wyboru tematów konferencji są emocje, ich kształtowanie, proces, świadomość, ekspresja.

Tematy związane z emocjami będą podejmowane podczas dwóch dni konferencji. Integralną częścią jej programu, tak jak dwa lata temu, staną się również warsztaty, zaproponowane przez praktyków psychoterapii. Serdecznie zapraszamy do udziału. Wydaje się, że w obecnym, trudnym czasie, namysł nad emocjami, debata i rozmowa o emocjach stały się szczególnie ważne. Ich rozpoznanie i nazwanie umożliwi pełne i dojrzałe ich przeżywanie, pozwoli na uświadomienie sobie związanych z nimi zachowań oraz rozwiązanie kryzysowych sytuacji i odnajdywanie sensu w spotykających nas doświadczeniach.

Więcej informacji o konferencji oraz rejestracja są dostępne na stronie: www.emocje2021.bok-ump.pl

Zapraszamy gorąco do Poznania!
Prof. dr hab. Ewa Mojs