Koncert finałowy XXV Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

Data wydarzenia: 4 czerwca 2022

Baner

4 czerwca 2022 roku o godzinie 18:00 na zakończenie XXV edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, odbędzie się koncert w Auli UAM, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.

Na koncert obowiązują będą bezpłatne wejściówki,  do pobrania na stronie https://koncerty.amu.edu.pl/ od dnia 23 maja br. od godz. 13.00.

Zachęcamy do szybkiej rejestracji ze względu na ograniczoną ilość miejsc!

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie artystyczna podróż do świata dźwięków i tańca. Usłyszymy utwory wokalno-instrumentalne wykonywane przez Chór Akademicki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Poznaniu, Chór Żeński Sonantes Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Zespół Jazzowy Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

Wykonane zostaną m.in. takie przeboje jak „Can You feel the love tonight” Elotna Johna oraz kompozycje Krzysztofa Komedy.

Zobaczymy także pokaz taneczny Kompanii Tańca Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca ŁANY im. Wiesława Kaszubkiewicza Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wieczorze, podczas którego duet muzyki i tańca uczci finał tegorocznego Festiwalu Nauki i Sztuki.

» Więcej informacji nt. koncertu