Międzynarodowa Konferencja "NEW TRENDS in Polish and global pharmacy: Science, business, and modern education"

Data wydarzenia: 29 września 2022

Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji „NEW TRENDS in Polish and global pharmacy: Science, business, and modern education”, która odbędzie się w dniach 29-30 września 2022 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Konferencja będzie połączona z uroczystym oddaniem do użytku nowej siedziby Wydziału Farmaceutycznego UMP, która mieści się w uczelnianym kampusie przy ul. Rokietnickiej w Poznaniu - otwarty zostanie pierwszy z budynków kompleksu Collegium Pharmaceuticum oraz Centrum Innowacyjnej Technologii Farmaceutycznej (CITF).

Do udziału w Konferencji serdecznie zapraszamy farmaceutów, lekarzy, studentów, przedsiębiorców, a także wszystkie osoby zainteresowane możliwościami rozwoju współczesnej farmacji i medycyny.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: http://www.farmacjajutra.bok-ump.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału.