Nowe technologie w medycynie - trend czy realna potrzeba?

Data wydarzenia: 23 października 2021

Baner

W ramach projektu "Na kwadracie w WIL" działającego przy Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej mamy przyjemność zaprosić na debatę pt. „Nowe technologie w medycynie - trend czy realna potrzeba?”. Debata organizowana jest we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym MedInnovations działającym przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Celem wydarzenia jest zainicjowanie dyskusji nad zastosowaniem nowoczesnych technologii w medycynie wśród studentów kierunków technicznych, biotechnologicznych, okołomedycznych i młodych lekarzy. Pośród zaproszonych gości znajdziecie nauczycieli akademickich, lekarzy, którzy w swojej praktyce klinicznej korzystają z systemów robotycznych, twórców tych systemów i oprogramowań, a także pomysłodawców start-upów z zakresu medycyny w Polsce. Spotkanie będzie także okazją do swobodnej wymiany myśli i networkingu między zaproszonymi gośćmi a uczestnikami wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym EDU WIL Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej przy ulicy Szyperskiej 14 o godzinie 10:00 w sobotę 23.10.2021 r.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/4294071740638235

Obowiązują zapisy!