< Cofnij

[ODWOŁANA] VII Ogólnopolska Konferencja „Dietetyka Gerontologiczna - wyzwania i szanse”

Data wydarzenia: 25 kwietnia 2020

Szanowni Państwo,

w związku z ogólnoświatową sytuacją epidemiczną związaną z obecnością koronowirusa, w trosce o zdrowie prelegentów, naszych uczestników a także wystawców, Komitet Organizacyjny zdecydował się odwołać VII Ogólnopolską Konferencję „Dietetyka gerontologiczna - wyzwania i szanse”, która miała się odbyć 25.04.br. na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest to decyzja wynikająca również z Zarządzenie nr 23/20 Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który wstrzymał, do odwołania organizację konferencji i szkoleń w obiektach naszego Uniwersytetu.

Jednocześnie informuję, że wydarzenie to planujemy zorganizować ponownie w pierwszej połowie lutego 2021 roku. O dokładnym terminie konferencji poinformujemy Państwa jak tylko zostanie on ustalony na stronie wydarzenia https://gerodiet.wixsite.com/konferencja

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 25 kwietnia (sobota) 2020 roku w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, przy ul. Rokietnicka 8, w sali 1010 odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja „Dietetyka Gerontologiczna - wyzwania i szanse”.

Organizatorami wydarzenia są Pracownia Geriatrii Katedry i Kliniki Medycyny Paliatywnej oraz Zakład Biochemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej Katedry Chemii i Biochemii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Wiodącymi zagadnieniami poruszanymi podczas konferencji będą:

Serdecznie zapraszamy do udziału czynnego w konferencji tj. wygłoszenia prac naukowych w formie prezentacji ustnej lub plakatu.

Więcej informacji o konferencji oraz formularz rejestracyjny są dostępne pod adresem: https://gerodiet.wixsite.com/konferencja

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Biuro Organizacji Konferencji UMP