Wykład otwarty prof. Demetry Antimisiaris

Data wydarzenia: 29 czerwca 2023

ZMIANA TERMINU WYKŁADU!

Z powodu tzw. „ground stop” związanego ze złymi warunkami pogodowymi na lotnisku w Chicago wykład otwarty Pani Profesor Demetry Antimisiaris odbędzie się w czwartek 29.06.2023 r. w Sali Senatu o godz. 17:30. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziałów Lekarskiego oraz Farmaceutycznego do udziału w niezwykłym wykładzie otwartym prof. Demetry Antimisiaris z University of Louisville z USA, którą gościć będziemy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w związku z Galą Podsumowania Ministerialnego Pilotażu Przeglądów Lekowych. Pilotaż nowego świadczenia zdrowotnego prowadzony jest przez Uniwersytecki Szpital Klinicznego UMP na mocy Rozporządzenia Ministra Zdrowia i koordynowany przez dr hab. n. med. prof. UMP Agnieszkę Neumann-Podczaską.

Pani Profesor Demetra Antimisiaris jest koordynatorem pilotażu przeglądów lekowych w USA i ekspertem pilotażu przeglądów lekowych w Polsce.

Termin:
27 czerwca 2023 r., godz. 16:00-17:00

Miejsce:
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, Sala Senatu, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań

Uwaga!
Dla wszystkich Studentów, którzy wezmą udział w Wydarzeniu przewidziana jest w prezencie książka „Przegląd lekowy w świetle nowej Ustawy o zawodzie farmaceuty”. Zapraszamy serdecznie!

Książka