Data wydarzenia: 23 marca 2022

XIV Konferencja Naukowa z cyklu: Promocja Polskiej Rehabilitacji. Diagnostyka i programowanie rehabilitacji w zaburzeniach rozwojowych dzieci i młodzieży odbędzie się 23 marca 2022 r.

Organizowana w Poznaniu Konferencja jest uroczystością odbywającą się cyklicznie przy współudziale Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

Celem Konferencji jest promowanie Polskiej Rehabilitacji ze szczególnym uwzględnieniem problemów wad rozwojowych i wad postawy u polskich dzieci i młodzieży.

Jest to już XIV edycja Konferencji, która wciąż cieszy się niezwykłym zainteresowaniem nie tylko ze strony specjalistów - lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, ale również ze strony studentów, którzy uczestnicząc w Konferencji mają unikatową możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia cennego doświadczenia.

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym JM Rektora UMP prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego.

Miejsce odbywania konferencji: MTP pawilon 3 (hol wschodni), sala niebieska