Bezpłatny kurs języka polskiego medycznego dla obywateli Ukrainy

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza na bezpłatny kurs języka polskiego medycznego. Zajęcia przeznaczone są dla osób przyjeżdżających z Ukrainy, chcących podjąć pracę w szpitalach w zawodach: lekarza, pielęgniarki, położnej. By wziąć udział w kursie języka medycznego, musisz znać język polski w stopniu komunikatywnym.

Dla osób nieznających zupełnie języka polskiego warunkiem udziału w kursie jest wcześniejsze odbycie kursu języka polskiego ogólnego, który również zapewniamy.

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Jak będą wyglądać zajęcia?

Oferujemy 30-godzinne kursy na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zajęcia będą odbywać się na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu - w zależności od grupy - w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych. Nauka w grupach maksymalnie 15-osobowych.

Jak zapisać się na kurs?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a następnie wyślij go na adres: sjo@ump.edu.pl.

Rozpoczęcie zajęć: marzec 2022 r.

Dodatkowe informacje:
Studium Języków Obcych UMP
e-mail: sjo@ump.edu.pl
tel. +48 (61) 854-73-33
Szczegóły na stronie: www.sjo.ump.edu.pl

Безкоштовні мовні курси: Медична польська мова для громадян України

Для кого призначені курси?

Дані курси створені до громадян України, які планують почати працювати в польських лікарнях за спеціальностями: лікар, медсестра, акушер. Для того, щоб взяти участь в курсах медичної польської мови слід мати базові знання польської мови на комунікативному рівні.

Для тих, хто ще взагалі не знає польської, умовою участі в курсах стане участь в курсах базової польської мови, які також можна пройти в нас.

Які знання отримає учасник курсів?

Як виглядатимуть заняття?

Ми пропонуємо 30-годинні курси на початковому і просунутому рівні. Заняття – в залежності від групи – будуть відбуватися в ранкових або пообідніх годинах в Медичному Університеті ім. Кароля Марцінковського в Познані. Кількість осіб в групі: максимально 15.

Як записатися на курси?

Заповніть форму заявки. Просимо надсилати заявки на участь в курсах за електронною адресою: www.sjo.ump.edu.pl.

Початок занять: березень 2022 р.

Додаткова інформація:
Центр Іноземних Мов Медичного Університету в Познані