Aktualności

Biała Sobota

Biała Sobota

Podczas Białej Soboty studenci Uniwersytetu Medycznego przy współpracy z nauczycielami akademickimi będą prowadzić indywidualne konsultacje dla osób starszych oraz ich opiekunów. Konsultacje umożliwią m.in. odpowiedzi na następujące pytania: Czy nie występują zaburzenia pamięci? Czy można poprawić aktywność fizyczną? Co można poprawić w stosowanej diecie?...

Cykl wykładów z zakresu biotechnologii farmaceutycznej

Cykl wykładów z zakresu...

Prof. dr hab. Jarosław Walkowiak - Prorektor ds. Kadr i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza studentów, dyplomantów, doktorantów i pracowników na cykl wykładów z zakresu BIOTECHNOLOGII FARMACEUTYCZNEJ, które w dniach 28-30 marca 2017 r. wygłosi Profesor Wizytujący Uczelni - Professor Oliver Kayser (Technical Biochemistry, Technical University Dortmund).

Innowacyjny system wizualizacji 3D

Innowacyjny system wizualizacji 3D

Uprzejmie informujemy, że Katedra i Klinika Okulistyki w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pozyskała do dyspozycji INNOWACYJNY SYSTEM WIZUALIZACJI 3D - platformę do cyfrowej asysty w chirurgii siatkówki.

Studencka ocena zajęć dydaktycznych

Studencka ocena zajęć dydaktycznych

Drodzy Studenci, zachęcamy Was do wypełniania anonimowych ankiet oceniających zajęcia na Waszych kierunkach studiów. Każda opinia będzie dla nas niezwykle cenna i może przyczynić się do poprawy jakości studiów.

Wydawnictwo Naukowe UMP zaprasza na 21. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej

Wydawnictwo Naukowe UMP zaprasza na...

W dniach 24-26.03.2017 r. zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wydawnictwa Naukowego UMP na 21. Poznańskich Targach Książki Naukowej i Popularnonaukowej, organizowanych w Pawilonie nr 7 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

II Edycja Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski

II Edycja Światowego Dnia Zdrowia...

W sobotę 18 marca w Centrum Stomatologii UMP, z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii, odbyła się II Edycja Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski pod Patronatem Honorowym JM Rektora prof. dr. hab. Andrzeja Tykarskiego. W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 140 uczestników - uczniów, studentów i nauczycieli.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie