FB  - współpraca międzynarodowa

Z radością informujemy, że Dział Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej uruchomił konto facebook.

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego konta: PUMS współpraca międzynarodowa

ERASMUS+ dla studentów  - czyli nauka i przygoda w jednym!

Zapraszamy wszystkich Studentów UMP na spotkanie informacyjne, na którym przedstawimy ofertę wyjazdową na studia i praktyki w roku akademickim 2020/21.Spotkanie odbędzie się 10 grudnia w Centrum Biologii Medycznej, sala 2008, godz. 18.30.

Nabór wniosków został zaplanowany na przełom stycznia i lutego 2020, dlatego warto już teraz poznać zasady, aby być dobrze przygotowanym do złożenia dokumentów konkursowych.

Dział Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej

ERASMUS+ dla pracowników - konkurs rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że w ramach umowy Erasmusa KA -103- 2019 zakwalifikowano aż 10 pracowników wszystkich Wydziałów  naszej Uczelni do wyjazdu w roku akademickim 2019/20.

4 nauczycieli akademickich wyjedzie w celu prowadzenia zajęć ze studentami w uczelniach partnerskich w Belgii, Włoszech i Niemczech, a 6 odbędzie szkolenia w ośrodkach naukowych i akademickich  w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Chorwacji i Turcji.

Nasza Erasmusowa rodzina systematycznie się powiększa, tym bardziej chcemy podkreślić, że w bieżącym roku akademickim wyjedzie najliczniejsza grupa pracowników od początku naszego udziału w Programie Erasmus.

Zakwalifikowanym Pracownikom serdecznie gratulujemy!

Powitalne spotkanie przyjeżdżających studentów Erasmusa

5 listopada 2019 w Centrum Kogresowo-Dydaktycznym uroczyście przywitaliśmy naszych studentów Erasmusa. Najwiekszą grupę stanowią studenci hiszpańscy i francuscy, ale także gościmy studentów z Niemiec, Włoch, Portugalii, Węgier, Łotwy, Turcji i Bułgarii.

Jest to dla nas bardzo bardzo  wyjątkowy rok, gdyż od 15 paździenika rozpoczęła swoją przygodę z Erasmusem studentka kierunku lekarskiego z bardzo odległego kraju,  z Papui Nowej Gwinei (Divine Word University). Pozostanie z nami do końca semestu zimowego.

Liczymy na to, że będzie to bardzo udany ERASMUSOWY rok!

Oferta stypendialna Uniwersytetu w Edynburgu - The 7th ESO Edinburgh Stroke Research Workshop

Zachęcamy Pracowników naszej Uczelni do zapoznania się z ofertą  The Boloz-Kulesza Trust Fund i

Polish School of Medicine Memorial Fund Scholarship Programmes 2019/20

Otwarty nabór na warsztaty: The 7th ESO Edinburgh Stroke Research Workshop