Władze administracyjne

  Dyrektor Generalny
dr Rafał Staszewski
Rafał Staszewski

Kontakt:
e-mail: rstaszew@ump.edu.pl

  Dyrektor ds. Finansowych - Główny Księgowy
mgr Barbara Maciałowicz
Zdjęcie - mgr Barbara Maciałowicz

Kontakt:
e-mail: bmacialowicz@ump.edu.pl

  Dyrektor ds. Budowy CZSK i Współpracy ze Szpitalami Klinicznymi
mgr Krystyna Piątkowska
Zdjęcie - mgr Krystyna Piątkowska

Kontakt:
e-mail: kpiatkowska@ump.edu.pl

  Dyrektor ds. Administracji
dr Paweł Uruski
Zdjęcie - dr Paweł Uruski

Kontakt:
e-mail: puruski@ump.edu.pl

  Zastępca Dyrektora ds. Technicznych
mgr inż. Krzysztof Kostrzyński
Zdjęcie - mgr inż. Krzysztof Kostrzyński

Kontakt:
e-mail: kkostrzynski@ump.edu.pl

  Zastępca Dyrektora ds. Operacyjnych
mgr inż. Maciej Konieczny
Zdjęcie - mgr inż. Maciej Konieczny

Kontakt:
e-mail: mkonieczny@ump.edu.pl

  Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych
mgr inż. Magdalena Fertig
Zdjęcie - mgr inż. Magdalena Fertig

Kontakt:
e-mail: mfertig@ump.edu.pl

  Sekretariat
Dyrekcji

Kontakt:
ul. Fredry 10
61-701 Poznań

mgr Katarzyna Taraba
tel.: 61 854-62-59
fax: 61 854-62-29
e-mail: katarzyna.taraba@ump.edu.pl

mgr Joanna Szajerka
tel.: 61 854-62-46
fax: 61 854-62-29
e-mail: sekretariat@ump.edu.pl, szajerka@ump.edu.pl

 

Zobacz także