Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Statut Uczelni uchwalony

Statut Uczelni uchwalony

Z satysfakcją informujemy, że na posiedzeniu Senatu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w dniu 20 marca 2019 r. Senatorowie naszej Uczelni jednogłośnie przyjęli w głosowaniu nowy Statut Uczelni.

Studia z Przyszłością

Studia z Przyszłością

18 marca 2019 roku w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnej pod Warszawą odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”. W trakcie uroczystości reprezentanci wyróżnionych kierunków i specjalności studiów odebrali certyfikaty akredytacyjne Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, będące potwierdzeniem najwyżej jakości kształcenia oraz prowadzenia studiów zgodnie z potrzebami rynku pracy.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem i poczuciem straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Pani Prof. dr hab. n. med. Bożeny Raszei-Wanic, wieloletniego Kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych Instytutu Chorób Wewnętrznych, a w latach 1985-1997 Kierownika Kliniki Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych Instytutu Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

IV Edycja Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski

IV Edycja Światowego Dnia Zdrowia...

W sobotę 16 marca w Collegium Stomatologicum odbyła się już IV Edycja Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski pod Patronatem Honorowym JM Rektora prof. dr. hab. Andrzeja Tykarskiego. Jak co roku w akcji wzięło udział prawie 150 uczestników - uczniów, studentów i nauczycieli.

IV Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej

IV Międzynarodowe Forum Medycyny...

W dniu 4 marca 2019 w ramach IV Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej odbyło się warsztatowe spotkanie poświęcone tematyce „Value Based Pricing w Polityce Lekowej”.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie