Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Bezpłatne badania przesiewowe w kierunku tętniaka aorty brzusznej

Bezpłatne badania przesiewowe w...

Szanowni Państwo, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu zaprasza na BIAŁĄ SOBOTĘ Z BEZPŁATNYMI BADANIAMI PRZESIEWOWYMI W KIERUNKU TĘTNIAKÓW AORTY BRZUSZNEJ. Biała sobota będzie miała miejsce w dniu 8 grudnia 2018 r. w Szpitalu przy ul. Długiej 1/2.

4 Europejska Sesja Chirurgii Laryngologicznej Live

4 Europejska Sesja Chirurgii...

4 Europejska Sesja Chirurgii Laryngologicznej Live odbyła się w dniu 28 listopada. Wykonanych zostało 18 operacji w zakresie krtani i szyi przez 10 różnych klinik europejskich od Barcelony po Poznań. Główną operowaną patologią był rak krtani. Byliśmy oglądani przez 85 krajów na wszystkich kontynentach od Nowej Zelandii przez prawie wszystkie kraje azjatyckie, całą Europę, Amerykę Północną, większość krajów Ameryki Południowej i Środkowej.

Popularyzator Nauki 2018

Popularyzator Nauki 2018

Z satysfakcją informujemy, że w gronie osób nominowanych do nagrody Popularyzator Nauki 2018 r. w kategorii naukowiec jest dr hab. Piotr Rzymski z Zakładu Medycyny Środowiskowej.

Ty też moższ pomóc! Zostań dawcą szpiku!

Ty też moższ pomóc! Zostań dawcą...

W grudniu studenci naszej uczelni organizują akcję rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych, by pomóc pacjentom chorym na nowotwory krwi. Robią to specjalnie dla Ciebie, abyś i Ty mógł się zarejestrować i uratować komuś życie! Przyjdź do jednego z naszych punktów i zarejestruj się jako potencjalny dawca komórek macierzystych! Dołącz do HELPERS’ GENERATION!

Nominacje profesorskie

Nominacje profesorskie

Z satysfakcją informujemy, że Prezydent RP Andrzej Duda nominował siedemnastu nowych profesorów w dziedzinie nauk medycznych. Nominacje w dniu 14 listopada, w Pałacu Prezydenckim odebrali: Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, prof. dr hab. Małgorzata Kotwicka i prof. dr hab. Tomasz Kościński z Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie