Aktualności

Stypendium Naukowe Miasta Poznania

Stypendium Naukowe Miasta Poznania

Z satysfakcją informujemy, że 18 października 2016 r. uroczyście wręczono Stypendia Miasta Poznania dla młodych twórców kultury, naukowców i sportowców. Tegoroczną stypendystką została Ariadna Zybek-Kocik, którą doceniono za osiągnięcia badawcze dotyczące chorób i zaburzeń czynności tarczycy.

Medal "Gloria Medicinae"

Medal "Gloria Medicinae"

Profesor Wojciech Golusiński - Kierownik Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - dnia 21.10.2016 r., decyzją Kapituły Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, otrzymał najwyższe odznaczenie środowiska lekarskiego - medal "Gloria Medicinae". Odznaczenie to przyznawane jest za wybitne osiągnięcia lekarskie i ofiarną służbę ludziom.

Wystartowała I edycja Studium Podyplomowego Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych

Wystartowała I edycja Studium...

W sobotę 15 października zainaugurowano pierwszą edycję Studium Podyplomowego Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych, pod kierownictwem dra hab. Jacka Karczewskiego i dra Rafała Staszewskiego.

Wernisaż wystawy

Wernisaż wystawy

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac studentów Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, który odbędzie się 24 października 2016 r. o godz. 12:00 w Centrum Biologii Medycznej przy ul. Rokietnickiej 8.

Relacja filmowa z Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017

Relacja filmowa z Inauguracji Roku...

Zapraszamy do oglądania skróconej relacji filmowej z Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017.

Stypendium Fundacji Greame’a Clarka

Stypendium Fundacji Greame’a Clarka

Klinika Otolaryngologii naszego Uniwersytetu, w rankingu Medical Tribune Polska, znalazła się po raz kolejny na pierwszym miejscu wśród klinik otolaryngologicznych w Polsce. Poinformował o tym jej kierownik profesor Witold Szyfter, podczas uroczystości wręczenia jednej z jego pacjentek – Marcie Milkule prestiżowego stypendium Fundacji Greame’a Clarka.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie