Aktualności

Wykład otwarty Prof. Umberto Ricardi

Wykład otwarty Prof. Umberto Ricardi

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Pana Prof. Umberto Ricardi z Uniwersytetu w Turynie organizowany w ramach projektu „Akademicki i Naukowy Poznań” w dniu 22.11.2017 r.

Poznański Wolontariusz Roku

Poznański Wolontariusz Roku

Miasto Poznań już po raz osiemnasty organizuje konkurs Poznański Wolontariusz Roku. Jest to przedsięwzięcie mające na celu promowanie idei wolontariatu oraz osób i organizacji angażujących się w działalność wolontaryjną na rzecz Poznania i jego mieszkańców.

Komunikacja w medycynie

Komunikacja w medycynie

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Komunikacja w medycynie" odbyła się w Warszawie w dniach 27-28 października 2017 r. Była to okazja do interdyscyplinarnej dyskusji przedstawicieli wielu dyscyplin badawczych oraz okazja do wymiany doświadczeń i rozmowy o dobrych praktykach komunikacyjnych i dydaktycznych w Polsce i na świecie.

Opatrunek na Ratunek

Opatrunek na Ratunek

Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio rozpoczęła siódmą edycję Akcji „Opatrunek na Ratunek”. Co jest potrzebne? Wszelkiego rodzaju gazy, bandaże, plastry, rękawiczki jednorazowe, strzykawki i igły. Rzeczy te można przysyłać lub dostarczać do Fundacji na adres ul. Junikowska 48, 60-163 Poznań w godz. 8.00- 16.00 (we wtorki do 18.00).

Nowi absolwenci

Nowi absolwenci

W ubiegłą sobotę mury naszej Alma Matris opuścili absolwenci kierunku lekarsko-dentystycznego. Na uroczyste dyplomatorium, odbywające się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przybyło 84 byłych studentów.

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji obsypane nagrodami

Polskie Towarzystwo Studentów...

Na tegorocznym 63 Światowym Kongresie IPSF (International Pharmaceutical Students' Federation) w Tajwanie Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji, które działa również przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, zostało uhonorowane nagrodą dla najlepszej organizacji członkowskiej IPSF na świecie. PTSF pokonał ponad 100 innych organizacji zrzeszonych w IPSF z 84 krajów.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie