Aktualności

Warsztaty laparoskopowe MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ

Warsztaty laparoskopowe MINIMALNIE...

W dniach 12-13.03.2018 r. odbyły się w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej 33 Praktyczne Warsztaty MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ pt. "Minimalnie Inwazyjne Techniki Chirurgii Ginekologicznej w zakresie rekonstrukcji dna miednicy z użyciem tytanizowanego materiału syntetycznego".

Marcowa edycja Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii

Marcowa edycja Poznańskiej Szkoły...

17 marca 2018 r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii organizowanej przez Pracownię Terapii Zajęciowej. Gościem marcowej edycji była Pani Anna Olczak-Stawicka, psycholog, pedagog, mediator rodzinny, specjalista w zakresie diagnozy i terapii dzieci z zespołem ADHD.

Wykłady otwarte Profesora Shawna W. O’DRISCOLLA

Wykłady otwarte Profesora Shawna W....

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Katedra i Klinika Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają wszystkich Studentów oraz Pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wykłady otwarte 1) „How to conduct the reaserch projects (from idea to publication)”, 2) „Acquiring the skills for effective teaching”.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej najdroższej Koleżanki śp. dr n. med. Anny Wyszomirskiej, która przez wiele lat była Członkiem zespołu Katedry i Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, wspierając nas wiedzą i doświadczeniem w zakresie fizyki medycznej i medycyny nuklearnej.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Klasy biologiczno-chemiczne Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika z oddziałami dwujęzycznymi i międzynarodowymi w Lesznie zostały objęte patronatem JM Rektora prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego.

MitoEAGLE 2018

MitoEAGLE 2018

Zespół Zakładu Neurochemii i Neuropatologii kierowany przez dra hab. n. med. Sławomira Michalaka przy wsparciu Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych zorganizował w dniach od 21 do 23 lutego 2018 roku międzynarodowe spotkanie i warsztaty badaczy mitochondriów w ramach europejskiego projektu MITOEAGLE (Evolution-Age-Gender-Lifestyle-Environment: mitochondrial fitness mapping).

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie