Aktualności

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr. Adama Maciałowicza - wieloletniego nauczyciela akademickiego i wieloletniego Kierownika Działu Zaopatrzenia UMP.

Tytuł honorowy

Tytuł honorowy

18 listopada w Centrum Kongresowo Dydaktycznym odbyła się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa profesorowi Michaelowi P. Shermanowi.

Nagroda dla Wydawnictwa Naukowego

Nagroda dla Wydawnictwa Naukowego

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem w konkursie na najlepszą książkę popularnonaukową o nagrodę Prezydenta Miasta Poznania w roku 2015.

Uroczyste zakończenie

Uroczyste zakończenie

W sobotę 21 listopada 2015 r. o godz. 10.00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyło się uroczyste dyplomatorium absolwentów kierunku lekarsko-dentystycznego.

35. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland

35. Zgromadzenie Delegatów...

20-22 listopada 2015 odbędzie się 35. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Tarnowie Podgórnym. Jest to największy zjazd studentów kierunków medycznych oraz młodych lekarzy w Polsce, liczy przeszło 300 uczestników i ma formę 3-dniowej konferencji.

Finał akcji "Podaj mydło!"

Finał akcji "Podaj mydło!"

Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio zakończyła akcję "Podaj mydło!", w którą zaangażowali się także studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie