Aktualności

Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie

Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie

Z satysfakcją informujemy, że Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu otrzymał certyfikat "Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie" przyznany przez Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.

Akcja "Zaczarowany ołówek"

Akcja "Zaczarowany ołówek"

Uprzejmie informuję, że Fundacja Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" rozpoczyna Akcję "Zaczarowany Ołówek". Akcja polega na zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci z najbiedniejszych krajów świata.

Akcja profilaktyczna "Uszczypnij Raka"

Akcja profilaktyczna "Uszczypnij Raka"

6 lutego 2016 roku w poznańskiej galerii handlowej City Center odbędzie się wydarzenie pod hasłem „Uszczypnij Raka” promujące profilaktykę antynowotworową. Event organizowany jest z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem w ramach projektu Wielkopolska Onkologia, który realizuje Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z żalem zawiadamiam, że 27 stycznia br. zmarł prof. dr hab. n. med. Ryszard Waśko profesor zwyczajny w Katedrze i Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 21 stycznia 2016 r. zmarła Dr n. farm. Lidia Bobrowska. Długoletni pracownik dydaktyczny Katedry i Zakładu Farmakologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Nagrody honorowe IPN

Nagrody honorowe IPN

Z satysfakcją informujemy, że reżyserka i dokumentalistka Anna Piasek-Bosacka, pracownik Wydawnictwa Naukowego UMP, otrzymała Medal "Świadka Historii" Instytut Pamięci Narodowej. Nagroda ta przyznawana jest osobom, które w sposób szczególny przyczyniają się do upamiętniania i popularyzacji najnowszej historii Polski.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie