19th International Congress of Young Medical Scientists

Logo

Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zaprasza na kolejną edycję Kongresu Naukowego pt. 19th International Congress of Young Medical Scientists w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP (CKD UMP) przy ul. Przybyszewskiego 37a w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja - 1 czerwca 2019 roku.

19th International Congress of Young Medical Scientists to coroczny zjazd studentów z wielu polskich i zagranicznych uczelni medycznych. Ma on na celu przede wszystkim promowanie i rozwijanie pasji naukowych wśród studentów oraz integrację i wymianę doświadczeń między przybyłymi uczestnikami. Wydarzenie umożliwia młodym naukowcom zaprezentowanie wyników swoich badań naukowych przed innymi uczestnikami oraz wybitnymi autorytetami medycznego świata nauki, co przekłada się na zwiększanie w naszym kraju zainteresowania podejmowaniem badań naukowych oraz poprawienie ich jakości i stylu prezentacji. Podczas kongresu wybrane zostaną najlepsze prace, a ich autorzy otrzymają bardzo wartościowe nagrody. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w praktycznych warsztatach z zakresu medycyny, jak również wysłuchać wykładów przeprowadzanych przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, m.in. prof. Jacka Wysockiego, prof. Wojciecha Golusińskiego, prof. Roberta Juszkata, jak również z zagranicznych uczelni partnerskich, m.in. prof. Karla-Heinza Herziga.

Uroczyste otwarcie 19th International Congress of Young Medical Scientists odbędzie się w piątek, 31 maja 2019 roku w godzinach od 12.00 do 14.30 w sali A, CKD UMP.

Ceremonia zamknięcia wydarzenia oraz wręczenia nagród będzie miała miejsce w sobotę, 1 czerwca 2019 roku, o godzinie 18.00 w sali A, CKD UMP.

Wydarzenie połączone będzie z Obchodami 65-lecia Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - jako najstarszej organizacji studenckiej w Poznaniu, przeprowadzonymi w niedzielę, 2 czerwca 2019 roku w godzinach od 15.00 do 18.00 w sali Białej Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim 17 w Poznaniu. W programie uroczystości przewidziane są wystąpienia Władz Uczelni, Prezydenta Miasta Poznania, panel dyskusyjny pt. „Możliwości rozwoju dzięki STN UMP - kiedyś i dziś” oraz prezentacja filmu upamiętniającego lata działalności organizacji.

Serdecznie zapraszamy.

Studenckie Towarzystwo Naukowe