Absolutorium Dietetyki

Dnia 17 czerwca 2019 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP odbyło się uroczyste Absolutorium Dietetyki, kierunku prowadzonego na Wydziale Lekarskim I. Wydarzeniu przewodniczył prof. dr hab. Michał Nowicki, Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Uczelni, który reprezentował JM Rektora prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego. Panią Dziekan prof. dr hab. Ewę Wender-Ożegowską reprezentował prof. dr hab. Wiesław Bryl, Prodziekan Wydziału Lekarskiego I.

Absolutorium było zwieńczeniem studiów magisterskich 31 absolwentów. Spośród nich jedna osoba została uhonorowana Medalem Rektora za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej, a trzy osoby otrzymały listy gratulacyjne od Pani Dziekan prof. dr hab. Ewy Wender-Ożegowskiej za bardzo dobre wyniki w nauce.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów w karierze zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

» Fotogaleria z uroczystości