Absolwenci Podyplomowego Studium Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych

Zdjęcie

W minioną niedzielę w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w obecności Dziekana Wydziału Lekarskiego II prof. dra hab. Zbigniewa Krasińskiego, w uroczystej atmosferze 25 słuchaczy odebrało dyplomy ukończenia I edycji Podyplomowego Studium Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych.

Spotkanie było również okazją do wspólnych podziękowań, życzeń i wymiany naukowych poglądów. Pierwsza edycja studium okazała się dużym sukcesem. Jak podkreślali uczestnicy mocną stroną było połączenie wiedzy akademickiej z praktyką. Wśród wykładowców była zarówno znakomita kadra profesorów naszej Uczelni, jak i ekspertów z międzynarodowych firm monitorujących badania kliniczne.

Już niebawem rozpocznie się rekrutacja na II edycję studium. Wszelkie szczegóły będą dostępne na stronie: www.badaniakliniczne.ump.edu.pl.