Bliżej studentów

Zdjęcie

Katedra i Zakład Histologii i Embriologii naszego Uniwersytetu, jako pierwsza jednostka tego typu w Polsce, opublikowała na prowadzonym przez siebie kanale tematycznym "histologia poznań" w serwisie internetowym YouTube, filmy obrazujące strukturę mikroskopową tkanek i narządów.

W chwili obecnej możliwe jest obejrzenie 32 filmów prezentujących dokładną budowę histologiczną ww. struktur. Filmy nakręcono w jakości HD, a opisywaniu obserwowanych struktur swojego głosu użyczyła Krystyna Czubówna. Filmy te to doskonałe uzupełnienie materiałów dydaktycznych udostępnianych studentom wszystkich kierunków naszego Uniwersytetu. To również niepowtarzalna możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia nauczycieli przedmiotu w warunkach domowych.

Na dzień 20 stycznia 2018 r. kanał subskrybowało już ponad 100 odbiorców.

» Kanał "histologia poznan"