Dni Jakości UMP 2019

Zmiana sali

UWAGA - ZMIANA SALI!
Debata „W samo południe” w ramach II edycji Dni Jakości odbędzie się 28.11.2019 r. o godz. 12:00 w sali nr 1010 w Centrum Biologii Medycznej, ul. Rokietnicka 8.

Dodatkowe warsztaty

Tytuł warsztatu:
Winogrono z raną ciętą - warsztaty z obsługi sprzętu do laparoskopii

Prowadzący:
Członkowie Oddziału Poznań IFMSA-Poland

Czy kiedykolwiek próbowałeś obierać winogrono ze skórki lub byłeś ciekawy jak obsługuje się sprzęt do laparoskopii? Te dwie rzeczy mają ze sobą wiele wspólnego! IFMSA-Poland Oddział Poznań zaprasza studentów wszystkich kierunków medycznych na jedyne w swoim rodzaju warsztaty laparoskopii. Na warsztatach zapoznacie się z obsługą sprzętu do laparoskopii na profesjonalnych trenażerach oraz będziecie mogli spróbować swoich sił w praktyce.

Zachęcamy do udziału!

Liczba uczestników: 8 grup po 7 studentów każda

Termin i miejsce realizacji:

Logo

Prorektor ds. Studenckich i Dydaktycznych, prof. dr hab. Ryszard Marciniak serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką - nauczycieli, doktorantów oraz studentów - do udziału w II edycji Dni Jakości UMP "Czego uczyć, czy jak uczyć?" pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego - prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego.

To niezwykle interesujące wydarzenie, którego celem jest przybliżenie idei doskonalenia jakości kształcenia oraz zwrócenie uwagi na współczesne problemy edukacji medycznej, odbędzie się w dniach 28 listopada - 1 grudnia 2019 r.

W programie m.in.:

Zapisy na warsztaty oraz na debatę będą prowadzone na platformie OLAT. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja na wszystkie wydarzenia została wydłużona do 25 listopada 2019 r. do godz. 12:00!!!

Program Dni Jakości UMP oraz szczegółowe informacje na stronie: www.dzienjakosci.ump.edu.pl.