Wykłady o tematyce endokrynologicznej

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 czerwca 2017 r. o godzinie 9.00 w sali wykładowej nr 2009 w Centrum Biologii Medycznej UM w Poznaniu przy ul. Rokietnickiej 8 odbędą się dwa wykłady zaproszonych gości.

Pierwszy z nich pt. "Treatment of hypothyroidism: T4 or T4 + T3?" przedstawi profesor Leonard Wartofsky - Visting Professor i Doktor Honoris Causa Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz wieloletni redaktor naczelny czasopisma Journal of Clinical Endocrinology&Metabolism, a obecnie Endocrine Reviews - pozycji o najwyższych  wskaźnikach oddziaływania wśród czasopism endokrynologicznych.

O godzinie 9.45 zapraszamy na kolejny wykład pt. "Stress and reproduction", który przedstawi prof. George Mastorakos, wybitny endokrynolog z National and Kapodistrina University of Athens (Grecja), były przewodniczący Hellenic Endocrine Society i obecny reprezentant European Committee of Afiliated Societies (ECAS) w European Society of Endocrinology.

Zapraszamy na wykłady lekarzy, doktorantów i studentów medycyny. Uczestnictwo w wykładach zostanie poświadczone certyfikatem.