Dyplomatoria na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Dyplomatorium - Wydział Nauk o Zdrowiu

26 listopada 2017 roku, absolwenci Wydziału Nauk o Zdrowiu odebrali upragnione dyplomy ukończenia studiów licencjackich i magisterskich!

Ceremonię dyplomatorium magisterskiego poprowadził Prorektor ds. Organizacji, Promocji i Współpracy z Regionem, prof. dr hab. Michał Musielak wraz z Panią Dziekan WNoZ, dr hab. Małgorzatą Kotwicką, prof. UMP. Skład gremium uzupełnili Prodziekan Wydziału Lekarskiego I, prof. dr hab. Wiesław Bryl, Prodziekan Wydziału Lekarskiego II, prof. dr hab. Anna Surdacka, Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr hab. Anna Jelińska, członkowie Senatu UMP, prof. dr hab. Teresa Matthews-Brzozowska, prof. dr hab. Beata Stanisz, prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, dr Nadia Bryl, dr Jan Domaradzki, dr Michał Karlik, Pani Katarzyna Piotrowska - przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, Pani mgr Teresa Kruczkowska - Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu oraz Prodziekani WNoZ, prof. dr hab. Anna Jankowska, dr hab. Jakub Żurawski, dr hab. Marcin Żarowski oraz dr hab. Tomasz Piotrowski.

Ceremonię dyplomatorium licencjackiego poprowadził Prorektor ds. Dydaktyki i Kształcenia Podyplomowego, prof. dr hab. Ryszard Marciniak wraz z Panią Dziekan WNoZ, dr hab. Małgorzatą Kotwicką, prof. UMP. Skład gremium uzupełnili Prodziekani WNoZ, prof. dr hab. Anna Jankowska, dr hab. Jakub Żurawski, dr hab. Marcin Żarowski oraz dr hab. Tomasz Piotrowski.

W trakcie Dyplomatoriów wręczono liczne nagrody - medale Uczelni za osiągniecia w nauce i pracy społecznej, listy gratulacyjne Rektora oraz listy Gratulacyjne Dziekana za osiągnięcie wysokich wyników w nauce.

Dziekan dr hab. Małgorzata Kotwicka, prof. UM oraz Przewodniczący Komisji Konkursowej Konkursu Prac Magisterskich  dr hab. Adam Czabański wręczyli nagrody laureatom tegorocznego konkursu.

Po wręczeniu dyplomów Pani Dziekan odebrała przyrzeczenie od absolwentów.

Uroczystości uświetnił występ Chóru UMP.

Wszystkim absolwentom gratulujemy z głębi serca i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: www.ump.edu.pl/fotogaleria/dyplomatorium-wydzial-nauk-o-zdrowiu