Dzień Sportu 2021

Baner

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Sportu UMP, czyli doroczne święto miłośników zdrowej aktywności.

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza 13 maja 2021 r. wszystkich pracowników i studentów do współzawodnictwa w Maratonie Fitnessu oraz Mistrzostwach UMP w pompkach kobiet i mężczyzn. Rywalizacja oraz zapisy odbędą się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams (zespół DZIEŃ SPORTU_2021). Na zgłoszenia czekamy do 13 maja 2021 r. do godz. 10:45.

Ponadto zachęcamy do włączenia się we wspólne pokonywanie kilometrów w ramach akcji (Za)Bieganie 1.0. Zadaniem każdego uczestnika będzie przebycie dystansu minimum 5 km w dogodny dla siebie sposób (co kto lubi: bieg, marsz, nordic walking, jazda na rowerze, jazda na rolkach) o dowolnej porze dnia w dniu 13 maja 2021 r. Inicjatywa organizowana jest przez Oddział Poznań Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Regulamin oraz formularz zapisu dostępne są na stronie: www.ump.edu.pl/aktualnosci/zabieganie-10.

Przypominamy, że JM Rektor prof. Andrzej Tykarski ustanowił 13 maja 2021 r. Dniem Rektorskim.

Bądźmy razem! Zdrowo dla zdrowia!

Masz pytania dotyczące Maratonu Fitnessu lub Mistrzostw UMP w pompkach? Skontaktuj się ze SWFiS UMP: studiumwfis@ump.edu.pl.

Masz pytania dotyczące akcji (Za)Bieganie 1.0? Skontaktuj się IFMSA-Poland Oddział Poznań: prezydent@poznan.ifmsa.pl.