< Cofnij

Gramy razem

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia  od godz. 10:00 w Galerii King Cross organizatorów 27. Wielkiego Finału WOŚP Sztab Ławica wspierać będą pracownicy i studenci naszego Uniwersytetu.

W zaaranżowanej Strefie Zdrowia o problemach ze słuchem oraz możliwościach nowoczesnego sprzętu diagnostycznego opowiedzą studenci kierunku Protetyka Słuchu, członkowie Studenckiego Koła Naukowego Protetyków Słuchu i pracownicy pod czujnym okiem przedstawicieli Zakładu Protetyki Słuchu Katedry Biofizyki - dr hab. Doroty Hojan-Jezierskiej prof. UM oraz dra Olgierda Stielera.

Ponadto pokazy i  szkolenia z zakresu pierwszej pomocy zaprezentują studenci zrzeszeni w Akademickiej Społeczności Ratownictwa i Medycyny Katastrof oraz reprezentanci Zakładu Ratownictwa Medycznego pod nadzorem dra Michała Mandeckiego.

Serdecznie zapraszamy!

 


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest organizacją aktywnie funkcjonującą od 25 lat. W tym roku łączymy siły i wspieramy razem osoby w potrzebie. Akcja obejmuje wkład wolontariuszy IFMSA w wydarzenia organizowane nie tylko przez SCORP, ale również SCOPH i SCORA.

Przedsięwzięcia podjęte w ramach wydarzenia to: Serce Masz Tylko Jedno, Szpital Pluszowego Misia, Zdrowe żywienie z elementami zaburzenia odżywiania, Movember, Pink Lips Project. Organizowana jest również kwesta w trakcie trwania 27 finału WOŚP w terminie 13 stycznia 2019. Zapraszam do odwiedzania nas w Centrum Kultury Zamek w kąciku promocji zdrowia i atrakcji dla dzieci oraz w Galerii King Cross Marcelin (Pink Lips Project).

Wszystkich chętnych zachęcamy do aktywnego udziału!

 


 

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie