< Cofnij

Internetowo-Telefoniczny Punkt Konsultacyjny (itPK) Studenci UMP - Seniorom z bólem

Studenci Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pod merytoryczną opieką nauczycieli akademickich z Pracowni Geriatrii Katedry i Kliniki Medycyny Paliatywnej ekspertów Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego (prof. dr hab. Katarzyna Wieczorowska-Tobis i dr hab. Agnieszka Neumann-Podczaska) we współpracy z nauczycielami akademickimi, ekspertami PTG realizują działania w ramach Internetowo-Telefonicznego Punktu Konsultacyjnego (itPK) Studenci UMP - Seniorom z bólem.

Działania te dedykowane są osobom po 60. roku życia, które cierpią w powodu bólu oraz ich opiekunom, zmagającymi się z problemem rozpoznawania bólu u chorych, z którymi komunikacja za pomocą słów jest utrudniona.

Zgłoszenia do Punktu wysłać można poprzez formularz kontaktowy na stronie Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego pod adresem https://gerontologia.org.pl/punkt-konsultacyjny. Skontaktują się z Państwem eksperci PTG, którzy wraz ze Studentami Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego skonsultują problem.

Plakat