Metoda Points of You® w ramach Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii

Zdjęcie

9-10 czerwca 2018 roku na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Pracowni Terapii Zajęciowej Katedry Geriatrii i Gerontologii odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu szkoleniowego Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii. Był to warsztat na temat Exploring Infinite Points of View with Points of You – The Coaching Game Coach. Przeprowadziła go Dorota Raniszewska, certyfikowana trenerka metody pracy szkoleniowej ułatwiającej komunikację, rozwijającej odwagę w wyrażaniu swoich myśli i potrzeb, powiększającej otwartość i umożliwiającej poszerzenie perspektywy własnej. 16-godzinne szkolenie było certyfikowane przez International Coach Federation (ICF), a jego uczestnicy uzyskali 12,5 punktów w zakresie ICF Core Competencies.

Zdjęcie