Nim wyjedziesz - przyjdź na kurs

W roku akademickim 2015/2016 w Studium Języków Obcych planowane są kursy dla studentów, którzy myślą o wyjeździe w ramach programu Erasmus+. Kursy te będą odpłatne, a kwota warunkowana jest liczebnością grupy. Minimalna ilość studentów w grupie to 12 osób, a maksymalna 16.

Kursy prowadzone będą w godzinach popołudniowych, po ustaleniu, na pierwszym spotkaniu, wygodnych terminów dla studentów. Zajęcia te odbywać się będą dwa razy w tygodniu, a cały kurs to 120 godzin.

Proponujemy zajęcia z następujących języków: francuskiego, włoskiego i portugalskiego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt osobisty w Studium Języków Obcych, ul. Marcelińska 27, pokój 04 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 11.30 lub mailowo - tjurek@ump.edu.pl. Zapisy trwają do 12 października 2015 roku.