Odnowienie Dyplomów po 50 latach

W dniu 7  października  2022 roku w Auli Centrum Kongresowo-Dydaktycznego UMP odbyła się Uroczystość Odnowienia Dyplomów Magistra Farmacji po 50 latach od ukończenia studiów.

W tym doniosłym wydarzeniu uczestniczył prof. dr hab. Edmund Grześkowiak - Prorektor ds. Studenckich, reprezentujący JM Rektora prof. dr. hab. Andrzeja Tykarskiego, Władze Dziekańskie Wydziału Farmaceutycznego: Dziekan - prof. dr hab. Anna Jelińska, oraz Prodziekani: dr hab. Violetta Krajka-Kuźniak, prof. UMP i dr hab.  Justyna Gornowicz-Porowska.

Wiele ciepłych słów pod adresem Jubilatów skierowali: Pan Prorektor oraz Pani Dziekan WF, a także prof. dr hab. Przemysław Mikołajczak - Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów UMP, dr Arleta Matschay - Wiceprzewodnicząca Zarządu Oddziału Poznańskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, dr Alina Górecka - prezes Wielkopolskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.

W uroczystości odnowienia wzięło udział 31 absolwentów kierunku farmacja z rocznika 1966-1971 oraz 39 absolwentów z rocznika 1967-1972. Wśród szacownych Jubilatów znaleźli się m. in. wieloletni pracownicy Jednostek Wydziału Farmaceutycznego: prof. dr hab. Zenon Kokot, prof. dr hab. Jadwiga Mielcarek, prof. dr hab. Stanisław Sobiak, dr Halina Sobczak, dr Ewa Melzer, dr Teresa Adamska.

Naszym Absolwentom życzymy zdrowia, szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.

» Fotogaleria z wydarzenia