Promocje doktorskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Zdjęcie

20 czerwca 2017 roku, na Wydziale Nauk o Zdrowiu odbyła się uroczystość promocji doktorskich.

Ceremonię poprowadził Prorektor ds. Dydaktyki i Kształcenia Podyplomowego prof. dr hab. Ryszard Marciniak wraz z Panią Dziekan WNoZ, dr hab. Małgorzatą Kotwicką, prof. UMP. Skład gremium uzupełnili Prodziekani WNoZ, prof. UMP dr hab. Przemysław Lisiński, dr hab. Jakub Żurawski oraz dr hab. Tomasz Piotrowski.

Dyplom doktora odebrało 19 młodych naukowców. 6 osób otrzymało dyplom doktora nauk medycznych w dyscyplinie medycyna, a kolejne 13 - dyplom doktora nauk o zdrowiu.

W całej historii Wydziału Nauk o Zdrowiu stopień doktora uzyskało 297 osób, w tym dyplom doktora nauk medycznych w dyscyplinie medycyna uzyskało 197 osób, a dyplom doktora nauk o zdrowiu - 100 osób.

Serdecznie gratulujemy!

» Fotorelacja