Sukces studentek dietetyki

Zdjęcie

W dniach 6-7 maja w Krakowie odbyła się 6. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA, organizowanego przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Celem wydarzenia była nie tylko promocja kierunku dietetyka, ale przede wszystkim możliwość sprawdzenia wiedzy i umiejętności z zakresu dietetyki i żywienia oraz wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych uczelni w kraju.

Z radością informujemy, że nasza uniwersytecka drużyna w składzie: Dominika Stenclik, Wiktoria Korytek oraz Michalina Juśkowiak ze Studenckiego Koła Naukowego Dietetyki Klinicznej przy Katedrze i Zakładzie Leczenia Otyłości, Zaburzeń Metabolicznych oraz Dietetyki Klinicznej, zaprezentowała bardzo wysoki poziom wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych, zajmując II miejsce w kraju.

Serdeczne gratulacje kierujemy w stronę naszych reprezentantek i opiekunki drużyny mgr Katarzyny Pastusiak.