Świąteczna zbiórka

Zdjęcie

W okresie przedświątecznym studenci kierunku lekarskiego przeprowadzili zbiórkę na rzecz Oddziału Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Uzbieraliśmy 4380 złotych, za które kupiliśmy wyposażenie do sali gimnastycznej, sprzęt ten umożliwi dzieciom rehabilitację. Serdecznie pragniemy podziękować Pani Profesor Katarzynie Derwich za pomoc w wybraniu prezentów. Nabyliśmy 3 duże steppery, 3 małe steppery, 2 zestawy do treningu zapachowego oraz 2 zestawy słuchawek Forbrain. Dziękujemy także wszystkim studentom za udział w zbiórce, Wasz mały gest pozwolił na przyczynienie się do czegoś większego i znaczącego. Serdecznie zachęcamy innych do organizowania podobnych akcji, ponieważ Wasza aktywność może niewyobrażalnie zmienić czyjeś życie. To już nasza druga tego typu akcja - w ubiegłym roku pieniądze ze zbiórki przeznaczyliśmy na zakup karmy i zaopatrzenia dla poznańskich fundacji dla zwierząt.

Studenci kierunku lekarskiego, III rok