< Cofnij

Sytuacja epidemiczna - nowe wytyczne

Szanowni Pracownicy i Studenci
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,

od soboty, dnia 17 października br., w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Ich konsekwencje dotyczą także życia naszej społeczności, a w szczególności dydaktyki.

Bardzo proszę Państwa o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 124 oraz aktualizacją wytycznych dotyczących kształcenia i organizacji roku akademickiego.

» Zarządzenie Rektora nr 124/20 z dnia 16 października 2020 r.
» Wytyczne dla studentów i wykładowców związane z organizacją kształcenia w roku akademickim 2020/2021

W dużej mierze od nas samych zależy, jak przejdziemy przez ten czas. Dlatego też bardzo Państwa proszę o przestrzeganie zaleceń epidemiologicznych, w tym noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcję rąk. Apeluję także, by w przypadku pojawienia się objawów infekcji układu oddechowego, gorączki, nagłej utraty węchu lub smaku, pozostać bezwzględnie w domu i zasięgnąć porady lekarza rodzinnego.

W przypadku Państwa pytań lub wątpliwości wszelkim wsparciem w zakresie organizacji dydaktyki służy Prorektor prof. dr hab. Małgorzata Kotwicka z Dziekanami, a w zakresie działalności administracyjnej Zespół Dyrekcji naszej uczelni.


Z wyrazami szacunku
Prof. dr hab. Andrzej Tykarski
REKTOR

Zobacz także:

KOMUNIKATY