Z Farmacją na TY

Logotypy
Projekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Społeczna odpowiedzialność nauki II - Popularyzacja Nauki

Z radością informujemy o otrzymaniu pozytywnej decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki dotyczącej finasowania projektu POPUL/SP/0221/2023/01 „Społeczna odpowiedzialność nauki II - Popularyzacja nauki”, w ramach którego Wydział Farmaceutyczny UMP został beneficjentem programu „Z Farmacją na TY”.

Celem programu jest popularyzacja osiągnięć naukowych, pracy naukowców, badań naukowych i prac rozwojowych oraz promocja nauki, organizacja przedsięwzięć ukazujących przydatność wiedzy naukowej w codziennym życiu, organizacja przedsięwzięć mających na celu upowszechnianie tradycji społeczności akademickiej, popularyzowanie innowacyjnych rozwiązań w nauce i szkolnictwie wyższym. Projekt będzie realizowany przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego.