Konferencja „Kliniczno-parakliniczne korelacje w praktyce lekarskiej XXI wieku”

W dniu 12. grudnia 2020 na platformie TEAMS odbędzie się w godzinach od 9.00 do 14.00 konferencja "Kliniczno-parakliniczne korelacje w praktyce lekarskiej XXI wieku" organizowana przez Zakład Neurochemii i Neuropatologii, Klinikę Neurochirurgii i Neurotraumatologii oraz Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk.

Podczas konferencji podejmowane będą zagadnienia związane z wyzwaniami współczesnej diagnostyki. W załączeniu przedstawiamy program konferencji. Osoby zamierzające wziąć udział w konferencji prosimy o przesłanie wiadomości na adres mailowy: swami@ump.edu.pl. Jest to niezbędne dla udostępnienia Państwu możliwości udziału w konferencji.

Patronat nad konferencją objął JM Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dr hab. med. Andrzej Tykarski.

Zapraszamy do udziału PT lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i studentów.

» Program konferencji "Kliniczno-parakliniczne korelacje w praktyce lekarskiej XXI wieku"

Roman Jankowski i Sławomir Michalak