Konferencja „Uniwersytet w czasach pandemii: nauka, dydaktyka, administracja”

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w wydarzeniu w dniu 9.12.2022 r., w którym to organizowana jest konferencja „Uniwersytet w czasach pandemii: nauka, dydaktyka, administracja”. Wydarzenie jest kontynuacją projektu zainicjowanego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (UPP) w 2020 r., który był odpowiedzią na zaistniałą sytuację naukowo-dydaktyczną oraz społeczno-gospodarczą związaną z pandemią COVID-19.

Podczas drugiej edycji konferencji kontynuowana będzie popularyzacja osiągnięć naukowych, pracy naukowców, badań naukowych i prac rozwojowych oraz promocji nauki, pod wpływem zmieniającej się rzeczywistości. W czasie konferencji zostaną zaprezentowane również problemy związane ze zmianami organizacyjnymi w dydaktyce spowodowanymi rozwojem pandemii - problematyka zdalnego nauczania oraz nowe metody zdobywania wiedzy i umiejętności, a także podsumowane zostaną dotychczasowe rozwiązania funkcjonowania uczelni w dobie pandemii.

Wachlarz tematyczny wystąpień będzie bardzo różnorodny, gdyż podczas konferencji zaplanowano wystąpienia około 40 prelegentów w siedmiu sesjach: plenarnej, nauk przyrodniczych i rolniczych, ekonomicznych i społecznych, inżynieryjnych i technicznych, nauk o zdrowiu, administracyjna oraz studencka.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i odbędzie się w systemie hybrydowym. W zależności od sytuacji epidemicznej będzie można wziąć udział w konferencji stacjonarnie na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, jak również za pośrednictwem platformy webinaryjnej, przy jednoczesnym streamingu online na kanale YouTube oraz stronie www Uczelni, dając możliwość szerokiej rzeszy osób udziału w wydarzeniu.

Konferencja dofinansowana jest z programu „Doskonała Nauka” Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Szczegółowe informacje:
» Zaproszenie