Seminarium pt.: "Zwolnienia lekarskie od 1 lipca 2018 r. (e-ZLA)"

Szanowni Państwo,

I Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu we współpracy z Działem Promocji i Karier UMP zapraszają  Pracowników naukowych, Studentów oraz Absolwentów Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu do udziału w seminarium pt.: "Zwolnienia lekarskie od 1 lipca 2018 r. (e-ZLA)".

Seminarium odbędzie się w dniu 13 września br.  w godz. 15.30-18.30 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym przy ul. Przybyszewskiego 37a  i realizowane będzie w ramach "Tygodnia Przedsiębiorcy".

Wzorem lat poprzednich, Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje "Tydzień Przedsiębiorcy" - jest to wydarzenie, podczas którego odbywają się otwarte seminaria, konsultacje oraz warsztaty dla przedsiębiorców, osób planujących założyć działalność gospodarczą oraz klientów chcących dowiedzieć się więcej o obowiązujących przepisach. Tegoroczna edycja realizowana jest pod hasłem "Łatwo, szybko, bezpiecznie - ZUS".

Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania swojej chęci udziału w seminarium do dnia 31.07.2017 r. na adres: promocja@ump.edu.pl.