Bezpłatne szkolenie on-line "Oddech na zdrowie. Prezentacja programu terapii oddechowej u chorych na COVID-19"

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu on-line: "Oddech na zdrowie. Prezentacja programu terapii oddechowej u chorych na COVID-19", które odbędzie się w dniu 22 grudnia 2020 r. w godz. 13:30-15:05.

Szkolenie skierowane jest do szerokiego grona medyków zaangażowanych w opiekę nad pacjentami w trakcie leczenia i po przebyciu COVID-19.

Podczasszkolenia przedstawiony będzie ww program dla pacjentów chorującychna COVID-19, a także zaprezentowane zostaną praktyczne ćwiczenia dla pacjentów po już przebytym zakażeniu SARS-CoV-2.

Fizjoterapiapowinnastać się ważnym aspektem opieki nad chorymi z COVID-19 -terapia ruchem może złagodzić uczucie duszności, zmniejszyć ryzyko powikłań zakrzepowych i ułatwić powrót do zdrowia.

Przekazując Państwu wiedzę w zakresie terapii oddechowej chcemy przyczynić się do poprawy samopoczucia pacjentów i wdrożenia dobrych praktyk wspomagających ich szybszy powrót do zdrowia.

Ze szczegółowym programem można zapoznać się na stronie internetowej szkolenia. Do udziału w szkoleniu konieczna jest rejestracja -udział jest bezpłatny dla osób zarejestrowanych na stronie: www.konferencje.skpp.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.Serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku,

dr hab. med. Szczepan Cofta